Słowo wstępu

 

Szanowni Państwo,

Witam Państwa serdecznie na stronach firmy, która od ponad 40 lat istnieje dzięki dobrej współpracy z tysiącami indywidualnych Klientów i odbiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasze miejsce w mieście Tychy i jego okolicach, na Śląsku i w sąsiednich województwach jest szczególne.

Znają nas setki Przedsiębiorców, bo zaopatrujemy ich w jednostkowe opakowania foliowe i reklamówki firmowe a od 12 lat ponad dwa tysiące Pacjentów, a od dwóch lat także ponad dwa tysiące Pacjentów naszej Przychodni Rehabilitacyjnej.

Zna nas wielu ludzi i przedstawicieli organizacji pozarządowych reprezentujących osoby niepełnosprawne, gdyż działając od poczatku w strukturze zakładu pracy chronionej nie odmawiamy pomocy, bo któż lepiej zrozumie chorego niż ten, który ma podobne kłopoty?

Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym staramy się pamiętać i realizować słowa Epikteta wypowiedziane prawie 2 tysiące lat temu:

"Jesli pragniesz, aby o tobie dobrze mówiono, naucz się dobrze mówić o innych, nauczywszy się dobrze mówić,naucz się dobrze czynić a wtedy osiągniesz to, że inni będą mówić dobrze o tobie".

Nawet jeśli nie potrafimy wykonać zlecenia lub usługi żądanej przez Klienta lub Pacjenta, ten żegnając naszą firmę wychodzi w poczuciu, że zrobiliśmy wszystko aby mu służyć radą i pomocą.

Gorąco zapraszamy do „Termoplastyki”, wierząc, ze wszyscy Państwo przekonacie się osobiście, ze słowa sympatia i empatia nabierają u nas prawdziwego sensu.

Z poważaniem,
Prezes
Janina Golińska